Opinie pacjentów

Mam za sobą wiele prób odchudzania, ale tym razem z pomocą Pani Karoliny dałam radę wytrzymać znacznie dłużej jak miesiąc. Tak bywało zanim trafiłam do Poradni Dobry Dietetyk w Suwałkach. Zrozumiałam już po pierwszej wizycie kiedy otrzymałam bardzo szczegółową analizę mojego sposobu odżywania. Katowałam swój organizm dietami z Internetu podczas których często chodziłam głodna i rozdrażniona. Wdawało mi się, że jem zdrowo. Tak naprawdę to teraz kiedy schudłam 20 kg to mogę powiedzieć że jem zdrowo, nie chodzę głodna i ...

Agnieszka

Poznaj inną historię

Totalna przemiana w 9 miesięcy

Moja współpraca z dietetykiem zaczęła się w kwietniu 2017r. Wcześniej próbowałem sam, niestety moje próby nie przynosiły długotrwałych efektów, pomimo dużej aktywności fizycznej. Waga dość szybko spadała, ale za jakiś czas wracała. Wiedziałem, że potrzebuję pomocy specjalisty i moje dalsze samodzielne próby doprowadzą mnie do tego samego rezultatu co zawsze.  

czytaj więcej

Zrealizowałam Noworoczne Postanowienie i pomogłam Tacie

  • Danusia (30 l.) i Stanisław (55l.)
  • 40 kg
  • Kobieta
  • 05 grudnia, 2016

W styczniu 2016 postanowiłam coś zmienić. Nie byłam zadowolona ze swojej sylwetki oraz samopoczucia. W pierwszej kolejności zaczęłam ćwiczyć dwa razy w tygodniu, ale nie widziałam większych efektów. Zrozumiałam, że to dla mnie za mało i postanowiłam skorzystać z pomocy specjalisty.

 

Trafiłam do Poradni Dobrego Dietetyka w Suwałkach – Karoliny Górskiej

Szybko zrozumiałam jakie błędy popełniałam. Pani Karolina pomogła mi zrealizować wymarzony cel, dzięki jej pomocy zredukowałam wagę o 20 kg, jedząc proste i smaczne posiłki oraz ćwicząc dwa razy w tygodniu.

W maju 2016 na wizycie w Poradni Pani Karoliny towarzyszył mi mój tata

był po zabiegu kardiologicznym, świeżo wypisany ze szpitala z zaleceniami redukcji masy ciała. Wiedziałam, że trzeba działać i na szczęście wiedziałam jak. Umówiłam tatę na wizytę do Pani Karoliny. Na efekty nie trzeba było dużo czekać, przez 6 miesięcy mój tata schudł ponad 20 kg i jest już blisko osiągnięcia wyznaczonego celu.

Jestem szczęśliwa razem schudliśmy ponad 40 kg.

Gdyby przeanalizować nasze postępy to razem z tatą w 10 miesięcy zmniejszyliśmy wagę ok. 40 kg.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego

Pani Danusia i Jej tata to osoby bardzozdyscyplinowane, regularnie uczestniczyli we wszystkich wizytach kontrolnych. Zdarzały się gorsze miesiące kiedy były wyjazdy w okresie wakacji i waga spadała wolniej, ale potem wszystko wracało do normy. Cieszę się, że mogłam pomóc w osiągnięciu tak wspaniałego sukcesu i mam nadzieję, że opisana historia pomoże uwierzyć innym osobom, że w kwestii redukcji masy ciała można osiągnąć bardzo wiele, tylko trzeba zrobić ten pierwszy krok.

 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe