Opinie pacjentów

Wybrałam pomoc dietetyka ze względów zdrowotnych oraz dlatego, że sam nigdy nie miałam dużo samozaparcia, by przeciwstawić się kilkunastu niepotrzebnych kilogramom. Dodatkowo, po ciąży pozostało kilka dodatkowych kg, zatem dzięki pomocy dietetyczki, udaje mi się powoli i już z małym sukcesem przezwyciężać mój problem. Posiłki w diecie nie są skomplikowane do wykonania, a są zdrowe i smaczne. Jeśli nie mają Państwo silnej woli to najlepiej skorzystać z porad i specjalnie dobranej diety u fachowca. Przede mną jeszcze kilka miesięcy pracy, ...

Joanna

Poznaj inną historię

Zrealizowałam Noworoczne Postanowienie i pomogłam Tacie

W styczniu 2016 postanowiłam coś zmienić. Nie byłam zadowolona ze swojej sylwetki oraz samopoczucia. W pierwszej kolejności zaczęłam ćwiczyć dwa razy w tygodniu, ale nie widziałam większych efektów. Zrozumiałam, że to dla mnie za mało i postanowiłam skorzystać z pomocy specjalisty.  

czytaj więcej

Totalna przemiana w 9 miesięcy

  • Grzegorz 43l.
  • 30kg w 9 miesięcy
  • Mężczyzna
  • 03 lutego, 2018

Moja współpraca z dietetykiem zaczęła się w kwietniu 2017r. Wcześniej próbowałem sam, niestety moje próby nie przynosiły długotrwałych efektów, pomimo dużej aktywności fizycznej. Waga dość szybko spadała, ale za jakiś czas wracała. Wiedziałem, że potrzebuję pomocy specjalisty i moje dalsze samodzielne próby doprowadzą mnie do tego samego rezultatu co zawsze.

 

Po pomoc wybrałem się do Pani Karoliny Górskiej z poradni Dobry Dietetyk w Suwałkach

Po przeprowadzonym wywiadzie, otrzymałem jadłospis dostosowany do mojego trybu dnia. Miałem proste posiłki w większości na wynos, stosowałem sie do zaleceń, ćwiczyłem jak wcześniej i tak z miesiąca na miesiąc moja waga sukcesywnie się zmniejszała, a ja czułem się coraz lepiej. Nie przypuszczałem, że tyle można osiągnąć w zaledwie 9 miesięcy. Polecam każdemu, a uzyskane wskazówki i porady zapamiętam na zawsze.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego

Pan Grzegorz był bardzo zdyscyplinowany, uczestniczył regularnie w spotkaniach kontrolnych. Jak każdy miał lepsze i gorsze okresy, ale przesuwał się do przodu i wiem, że uzyskane rezultaty zostaną utrzymane. Gratuluję, życzę takiej wytrwałości w realizacji innych celów.

 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe